P R O C A S E

PROCASE

kullanıcıların değerli ekipmanlarını güvenle taşımalarını ve korumalarını sağlayan bir markadır. Endüstriyel kalitede, dayanıklı ve yenilikçi ürünlerimizle, müşterilerimize en üst düzeyde güvenlik ve koruma sunmayı hedefliyoruz. Profesyonellerden maceraperestlere kadar geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden çeşitli taşıma ve koruma çantaları ile ProCase, ekipmanlarınızı güvende tutmanız için güvenilir bir partnerdir.``

M İ S Y O N

Misyonumuz

dünya genelinde kullanıcıların yaşamlarını kolaylaştıran ve değerli ekipmanlarını güvenle taşıyabilmesini sağlayan bir marka olmaktır. Endüstri standartlarını belirleyerek, sürekli olarak inovasyon ve teknolojiye yatırım yaparak, sektörde lider bir konuma gelmeyi hedefliyoruz. Müşterilerimize değer katan, güvenilirlik ve dayanıklılıkta öncü bir marka olarak, ProCase taşıma ve koruma alanında güvenilir bir çözüm sunmayı amaçlamaktadır.

V İ Z Y O N

VİZYONUMUZ

kullanıcılarımıza kaliteli, dayanıklı ve güvenilir taşıma ve koruma çözümleri sunmaktır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her kullanıcının özel ihtiyaçlarına uygun ürünler geliştiriyoruz. Yenilikçi tasarımlarımız ve sektördeki en son teknolojiyi kullanarak, ekipmanlarınızı her koşulda güvende tutmayı amaçlıyoruz. ProCase olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak, onlara kaliteli ürünlerle destek olmayı ve güvenilirlikte öncü olmayı taahhüt ediyoruz.

BOX INDUSTRY

BİZ KİMİZ ?

Play
BOX INDUSTRY

NASIL ÇALIŞIRIZ ?

ÜRÜNE UYGUN CASE

Ürün özellikleri, ihtiyaç listesi ve vazgeçilmez gereksinimler göz önünde bulundurularak en uygun case modeli seçilir

01

ARGE VE TASARIM

Ürünün kullanım amacına göre uzman tasarımcılardan ve mühendislerden oluşan ekibimiz 3D modellemeler ile tasarım aşamasına geçilir.

02

SUNUM VE ONAY

3d Modellenen case, müşteri onayına sunulur.

03

ÜRETİM

Teknik çizimlerde belirtilen verilere göre işlem yapılan malzemeler, üretim bandından geçerek nihai şekillerini alır.

04

KALİTE KONTROL

Üretim sürecinin her aşamasında özenle uyguladığımız kalite kontrol yöntemleri sayesinde ürünlerimizin yüksek kalitede olduğundan emin oluyoruz.

05

SON ÜRÜN

Koruyor, değer katıyoruz...

06

İLETİŞİM

Pazartesi - Cuma: 9.00 & 18.00
Atatürk Mah. Dudullu Cad, Gülay Sk. No: 8-10 Ataşehir
(0216) 456 16 30
[email protected]
Linkedin
Youtube

İNSTAGRAM